shadow
KURUMSAL
KURUMSAL

Hakkımızda

Adagrup İnş.Taah. Petr. Ürün. Turz. ve Oto.Tic. ve San. Ltd. Şti.?nin ana faaliyet alanı inşaattır. Şirket, çoğunluğu konut, lüks konut,okul, köprü, kamu binaları, çevre düzenleme, yapı onarım işleri olmak üzere çok sayıda betonarme ve çelik proje işleri gerçekleştirmiştir. Teslim edilen bütün işlerde istenen teknik şartlara uygunluk ve kalite en üst düzeyde sağlanmıştır.

Faaliyetlerine sayısız yenilikleri, teknolojinin son gelişmeleri ile birleşerek hizmetlerine hala faal olarak devam eden Ada Grup İnş. Taah. Petr. Ürün. Turz. Oto. Tic. San. Ltd. Şti., sayısız projelere imza atmıştır.

Şirketimiz, kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyerek, işverenin isteklerine işin başından sonuna kadar her aşamada, istenilenden daha iyi kalitede daha ekonomik, daha hızlı bir şekilde yanıt verme prensibini kendine ilke edinmiş, çağımızın gelişmelerini yakından takip etmek de şirketimizin temel prensiplerindendir.

Kuruluşundan bu güne müteahhitlik sektörü ile hizmet vermektedir. Yapı üretiminde kendi konusunda teknik, estetik bilgi ve tecrübeye sahip elemanlarla çalışmakta, işin zamanında bitirilmesi için gerekli özveri ve koordinasyonu sağlamaktadır.

Kuruluşumuzun bu güne kadar yaptığı çalışmalar arasında; köprü, dershane, kamu binaları, laboratuar, yerleşim birimleri, konutlar, lüks konutlar, iş merkezi, onarım, altyapı, okul yer almaktadır.

Kuruluşumuz üretilen projelerin uygulamalarını yapar ve inşa eder.

sağlam ve güvenilir yapılar...


KURUMSAL

Misyon & Vizyon


KURUMSAL

İnsan kaynakları

Kısa ve uzun vadeli iş planlarımız doğrultusunda planlanmış ve tanımlanmış insan kaynağı ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra şirketimizi geleceğe taşıyacak gelişim potansiyeli olan kişileri, sektörel şartları da göz önüne alarak, seçer ve işe alırız.

Mevcut işlerimizi daha iyi yapabilmek, değişen koşullara uyum sağlayabilmek, şirketlerimizin gelecekteki yöneticilerini yetiştirebilmek amacıyla çalışanlarımızı geliştiririz. Vizyon, hedef ve değerlerini benimsemiş yüksek potansiyelli kişilerin şirketimiz içerisinde değerlendirilmeleri ise önemli bir önceliğimizdir.

İŞE ALIM SÜRECİ
  • Kullandığımız İnsan Kaynakları Programımıza önceden yapılmış başvuruları kaydettiğimiz CV Bankamız ve
  • info@adagrupinsaat.com.tr e-posta adresimize gönderilen CV' lerden yararlanarak

işe alımlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Pozisyon ayrımı yapmaksızın tüm işe alımlarda adaylarımızda, şirketimizin Temel Yetkinliklerini, ayrıca aday olunan pozisyona göre ve şirket standartlarımıza göre belirlediğimiz Teknik Yetkinlikler ve yönetsel kademeler için Yönetsel Yetkinlikleri arıyoruz.shadow