shadow
KURUMSAL
KURUMSAL

KURUMSAL


Hakkımızda

Adagrup İnş.Taah. Petr. Ürün. Turz. ve Oto.Tic. ve San. Ltd. Şti.?nin ana faaliyet alanı inşaattır. Şirket, çoğunluğu konut, lüks konut,okul, köprü, kamu binaları, çevre düzenleme, yapı onarım işleri olmak üzere çok sayıda betonarme ve çelik proje işleri gerçekleştirmiştir. Teslim edilen bütün işlerde istenen teknik şartlara uygunluk ve kalite en üst düzeyde sağlanmıştır.

Faaliyetlerine sayısız yenilikleri, teknolojinin son gelişmeleri ile birleşerek hizmetlerine hala faal olarak devam eden Ada Grup İnş. Taah. Petr. Ürün. Turz. Oto. Tic. San. Ltd. Şti., sayısız projelere imza atmıştır.

Şirketimiz, kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyerek, işverenin isteklerine işin başından sonuna kadar her aşamada, istenilenden daha iyi kalitede daha ekonomik, daha hızlı bir şekilde yanıt verme prensibini kendine ilke edinmiş, çağımızın gelişmelerini yakından takip etmek de şirketimizin temel prensiplerindendir.

Kuruluşundan bu güne müteahhitlik sektörü ile hizmet vermektedir. Yapı üretiminde kendi konusunda teknik, estetik bilgi ve tecrübeye sahip elemanlarla çalışmakta, işin zamanında bitirilmesi için gerekli özveri ve koordinasyonu sağlamaktadır.

Kuruluşumuzun bu güne kadar yaptığı çalışmalar arasında; köprü, dershane, kamu binaları, laboratuar, yerleşim birimleri, konutlar, lüks konutlar, iş merkezi, onarım, altyapı, okul yer almaktadır.

Kuruluşumuz üretilen projelerin uygulamalarını yapar ve inşa eder.

sağlam ve güvenilir yapılar...
shadow